Golfový areál

Yard Resort Golf

Golfový areál

Yard Resort Předboj nabízí veřejné 9jamkové golfové hřiště a kvalitní tréninkové zázemí jen 15 kilometrů severně od Prahy.

Golfový areál je koncipován tak, aby maximálně respektovat přirozený vzhled krajiny a při údržbě zeleně je kladen důraz na ekologicky šetrný provoz. Zavlažována jsou pouze jamkoviště a odpaliště, čímž hřiště získává velmi rozmanitý přírodní charakter reflektující roční období.

V Předboji se znažíme učinit golf příjemným i cenově dostupným zážitkem pro všechny zájmce o tento krásný sport.

9jamkové hřiště

Normované golfové hřiště (PAR 34) je ideální pro začínající hráče, seniory a rodiny s dětmi, ale zároveň je i dobrým tréninkovým místem pro pokročilé hráče.

Vstup na hřiště je možný i bez "zelené karty" (HCP 54).

Hřiště nabízí 9 jamek (4x PAR 3, 3x PAR 4 a 2x PAR 5), které lze hrát z pánských nebo dámských odpališť a pro menší děti jsou určena speciální oranžová odpaliště.

CR/SR muži - žlutá (64/115), ženy - červená (66,4/111)

Klikněte na mapu pro detailní popis jamek.

Mapa hřiště
driving.jpg

Tréninkové plochy

Součástí golfového areálu je také driving range (250 m) s možností hry z trávy nebo 10 zastřešených rohožek, 1x putting green, 2x chipping green a 3x cvičný bunker. K dispozici jsou také toalety a pomůcky pro očistu golfového vybavení a obuvi.

Výdej tréninkových míčů zajišťuje automatický vydavač, který se nachází u vstupu na driving range. Tréninkové míče lze čerpat pomocí zakoupených žetonů, čárového kódu na účtence, QR kódu v mobilní aplikaci TeeTime/ČGF nebo členské karty ČGF. Zakoupení kreditu na tréninkové míče je možné v golfové recepci nebo on-line na TeeTime.cz.

Fotogalerie

Kontakt

+420 730 186 837
golf@yardresort.com

Yard Resort Golf Club
Ke Tvrzi 7
250 72 Předboj

Počasí

Sledujte nás

     
 
Novinky emailem?