Novinky

Samoodbavení hráčů

Samoodbavení hráčů

V Předboji můžete využít pro nákup DR míčů nebo green fee automatický kiosek přímo u hřiště.

V prostoru golfové recepce (u hřiště) je k dispozici terminál pro samoodbavení. Pomocí dotykové obrazovky a intuitivního prostředí je možné udělat rezervaci startovního času, zakoupit green fee nebo tréninkové míče na driving range.

Služby je možné zakoupit anonymně nebo vč. identifikace hráče, což podmínkou při využívání slev (např. pro členy klubu YRGC nebo hráče s recipročními výhodami).

Pro snadnou identifikaci hráče doporučujeme použití QR kódu z aplikace TeeTime nebo ČGF, který přiložíte k označené čtečce na přední straně terminálu. Podrobný návod pro odbavení je vyvěšen na místě.

Úhrada služeb prostřednitcvím automatického kiosku je aktuálně možná pouze bezhotovostní platbou (karta, telefon apod.). Pro platbu v hotovosti v době, kdy není v golfové recepci přítoma obsluha je třeba navštívit restauraci Ke Tvrzi.

Samoodbavovací kiosek je přístupný každý den od 08:00 do 20:00.

Zařízení se snažíme průběžně zlepšovat a přidávat další funkce. Za případné technické nedostatky či komplikace při odbavení se omlouváme a prosíme o nahlášené problémů na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo tel. 730 186 837.

YRGC

Contact

+420 730 186 837
golf@yardresort.com

Yard Resort Golf Club
Ke Tvrzi 7
250 72 Předboj

Weather

Follow us

     
 
Email news?