Golf course & practice facility

Golf club

Golf academy

Events and tournaments

Events and tournaments

Na této stránce naleznete informace o plánovaných akcích, které pro vás připravujeme v nadcházejícím období

JEDNORÁZOVÉ AKCE:

Den otevřených dveří (2.6.)

V sobotu 2.6. proběhne v na golfu v Předboji Den otevřených dveří. Pro nehráče bude připravena ochutnávka golfu zdarma a pro hráče nabídneme demo & fitting golfových holí. Zároveň se bude hrát dětský turnaj na 6 nebo 9 jamek.

Program pro nehráče:

Přijďte si vyzkoušet golf zdarma a nezávazně. Během naší ochutnávky si vyzkoušíte odpálit míček co nejdál i zahrát jej do jamky. Součástí programu bude také vložená soutěž o golfové ceny.

Tréninkové bloky začínají v 12:00, 14:00 a 16:00. Délka je cca 60 minut. Rezervace předem není nutná.

Program pro hráče:

Nechte si profesionálně změřit parametry vašeho švihu a doporučit vhodné golfové vybavení (nebo úpravu vašich současných holí). Zároveň si můžete zasoutěžit o golfové ceny. 

12:00 – 17:00 demo & fitting golfových holí od společnosti GolfGear (na driving range, rezervace předem není nutná)

Turnaj pro děti

Od 13:00 startuje golfový turnaj pro děti a juniory (pouze pro hráče s vlastním golfovým vybavením a základní herní dovedností). Hraje se na 6 jamek (hráči bez HCP, poplatek 200 Kč) resp. 9 jamek (hráči s HCP, poplatek 300 Kč). Postupný start z jamky č. 1., vyhlášení vítězů proběhne hned po hře (cca 16:00). Přihlášky na serveru ČGF nebo na golf@yardresort.com.

Těšíme se na vás!

 

CELOROČNÍ TURNAJOVÁ SÉRIE:

HCP Tour by GolfGear

Nedělní odpolední turnaje na 9 jamek s úpravou HCP. Celkové pořadí bude určeno součtem 3 nejlepších výsledků (stableford) každého hráče. Hrajeme o celoroční hrací fee a věcné ceny. Vítězové jednotlivých kol se nevyhlašují.
Kategorie: MUŽI (HCP do 24 / HCP od 24,1) a ŽENY (HCP do 24 / HCP od 24,1)
Poplatky: Green fee dle ceníku + startovné 250 Kč (zahrnuje poukaz 100 Kč na konzumaci v restuaraci) nebo 200 Kč (bez poukazu)
Turnaje probíhají 2x měsíčně (duben - říjen).

Přihlášení na turnaje je možné prostřednictvím serveru ČGF nebo na golf@yardresort.com.